pub

Engagés: Saint Yvi (29) 1ère manche Trophée Jo Velly – Dimanche 28 avril 2019

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.




 

3ème catégorie Juniors Pass’cyclisme open (64 engagés)

ABIVEN FLORIAN TEAM TRECOBAT.FR 3ème Catégorie
AMOSSE STEPHANE VS SCAEROIS 3ème Catégorie
ANDRO BASTIEN CC ERGUE GABERIC Pass’Cyclisme Open (D1)
ARHAN ERWAN CAP SIZUN CYCLISME Junior (D2)
AUFFRET VINCENT UCL HENNEBONT 3ème Catégorie
AVELINE CHRISTOPHE KICLOS BREST METROPOLE CYCLISME Pass’Cyclisme Open (D1)
BALTENWECK Andréas AC LANESTER 56 3ème Catégorie
BARRE ALAN CC BIGOUDEN Junior
BARRE BASTIEN CC BIGOUDEN Pass’Cyclisme Open (D2)
BOULIC FLORIAN AC GOUESNOU Junior
BOUTET JEAN LUC LEUCEMIE ESPOIR Pass’Cyclisme Open (D2)
CABON CLEMENT UC GUIPAVASIENNE Junior
CALLET RONAN UC QUIMPERLOISE 3ème Catégorie
CALVEZ NICOLAS CC ERGUE GABERIC 3ème Catégorie
CARUSO HADRIEN TEAM ARKEA 3ème Catégorie
CHEVALLIER STEPHANE CC ERGUE GABERIC Pass’Cyclisme Open (D1)
CHRETIEN DONATIEN VC CHATEAULINOIS Pass’Cyclisme Open (D1)
COQUILLARD GUILLAUME CC CONCARNOIS Pass’Cyclisme Open (D2)
COZIC FLORIAN UC QUIMPERLOISE Junior
DECOTTIGNIES Thomas VC CHATEAULINOIS Pass’Cyclisme Open (D2)
DELABYE LUDOVIC TEAM TRECOBAT.FR Pass’Cyclisme Open (D1)
DREAU VINCENT UC QUIMPERLOISE 3ème Catégorie
GANNERAY MAXIME UC BRIOCHINE 3ème Catégorie
GUILLOU CAMILLE LANNION CYCLISME Pass’Cyclisme (D1)
GUILLOU SEBASTIEN VS SCAEROIS Pass’Cyclisme Open (D2)
HAMONIC GURVAN UCL HENNEBONT 3ème Catégorie
HEBERT LILIAN CC BIGOUDEN Junior
JOUANIGOT BENOIT CC ERGUE GABERIC 3ème Catégorie
LAIR PIERRE UC PAYS DE MORLAIX 3ème Catégorie
LAURENT ALEXANDRE VS QUIMPEROIS Junior
LE BIHAN AURELIEN CC ERGUE GABERIC 3ème Catégorie
LE BOSQ GWENNOLE VS QUIMPEROIS Junior
LE CORRE GILDAS EC LANDERNEAU Pass’Cyclisme Open (D1)
LE GLEAU SYLVAIN UC QUIMPERLOISE 3ème Catégorie
LE MOULLEC QUENTIN UC QUIMPERLOISE Junior
LE NAY AXEL VS QUIMPEROIS Junior
LE NAY SYLVAIN VS QUIMPEROIS 3ème Catégorie
LE ROUX CEDRIC VS SCAEROIS 3ème Catégorie
LE ROY THOMAS VS SCAEROIS 3ème Catégorie
LE VEN CLEMENT EC LANDERNEAU Junior
LECLERCQ MIKAEL VC CHATEAULINOIS 3ème Catégorie
LEMESLE TRISTAN UC GUIPAVASIENNE Pass’Cyclisme Open (D1)
LOHEAC ALEXANDRE UC GUIPAVASIENNE 3ème Catégorie
MASSE CYRILLE CC ERGUE GABERIC 3ème Catégorie
MASSON BENJAMIN VS PLABENNEC 3ème Catégorie
MAZEAU NICOLAS VC CHATEAULINOIS Pass’Cyclisme Open (D2)
MOREL FRANCK CC ERGUE GABERIC 3ème Catégorie
MOULIN ALAN UC PAYS DE MORLAIX 3ème Catégorie
MOYOU JEAN YVES VC LANGUIDIC 3ème Catégorie
PENNEC VINCENT TEAM TRECOBAT.FR 3ème Catégorie
PERSON BORIS VS SCAEROIS 3ème Catégorie
PETTON HUGO UC GUIPAVASIENNE Junior
POUPON CLEMENT CC ERGUE GABERIC Junior
QUERE AYMERIC TEAM BERTIN 3ème Catégorie
QUINIOU MARINE UC QUIMPERLOISE 1ère Catégorie
RACINE YVES VS QUIMPEROIS Pass’Cyclisme Open (D2)
RANNOU GUILLAUME VS SCAEROIS Pass’Cyclisme Open (D2)
RIO ENZO VS QUIMPEROIS Junior
ROSELIER STEPHANE UC PAYS DE JOSSELIN 3ème Catégorie
SALIOU JOEL ST RENAN IROISE VELO Pass’Cyclisme Open (D1)
SIZUN ADRIEN EC LANDERNEAU Pass’Cyclisme Open (D1)
TANGUY KILLIAN T.OXYGENE PLOUDAL PORTSALL 3ème Catégorie
TIRILLY CHRISTOPHE TEAM ARKEA 3ème Catégorie
ULVOAS FLORIAN VS PLABENNEC 3ème Catégorie

 




Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.